Krikštynos

Krikštynos - šeimos šventė, kurią turi supti jaukumas, šiluma ir mylimi žmonės. 
Dovanos neatsiejama šios šventės dalis. Įprasta krikštynų metu įteikti dovanas vaiko tėveliams, seneliams ir, žinoma, vaiko antriesiems tėvams - krikšto tėveliams.
Delanature krikštynų dovanos – tai simboliai primenantys vaiko gimimą. Augdamas vaikas su savimi nešasi ir savo vaikystės prisiminimus. Tad padovanokite jam gražią gimimo-krikšto akimirką! Delanature rankų darbo krikštynų dovanos – tai krikštadėžės berniukams, krikštadežės mergaitėms, dekoruoti rėmeliai nuotraukoms ar gimimo dienos metrikai, pakabėlės krikšto rūbeliams, krikšto žvakės, palinkėjimų maišeliai ir kita krikštynų atributika.
Vaiko krikšto metu dovanos teikiamos ir krikšto tėveliams. Siūlome krikšto tėveliams įteikti simbolinę padėką už priimtą atsakomybę – dekoruotą rėmelį su vaikučio nuotrauka, pažymėtą svarbiais faktais, skaičiais, datomis.
Neužmirškime ir senelių, kurie labai brangina ir myli savo anūkus. Senelius taip pat kviečiame nudžiuginti simboline prasminga dovana - dekoruota medine taupykle „Anūko bankas“, tam kad seneliai galėtų kaupti pinigėlius anukėliui (–ei ) mokslams, pirmajam automobiliui, būstui, vestuvėms ir t.t., ar dekoruotą rėmelį su vaikučio nuotrauka ir gimimo dienos metrika (gimimo dienos kalendoriaus lapeliu)
Delanature Krikštynų Dovanos – tai prasmingi simboliai priminsiantys šį svarbų įvykį.

©Kopijuoti Draudžiama 2022 | www.delanature.lt