Vestuvės

Vestuvės – ceremonija ar iškilmingas renginys, kurio metu švenčiama santuokos pradžia. Romantikos kupina šventė įamžinanti jaunavedžių meilę. 

Pasiruošimas vestuvėms sudėtingas procesas susidedantis iš daugybės šios šventės detalių. Šventės vieta, maistas, dekoracijos, apranga, muzika, pramogos ir visa kita, kas tiesiog būtina, kad vestuvių šventė būtų tobula.
Vestuvių salės papuošimui ir vestuvių akimirkoms įamžinti siūlome individualius rankų darbo gaminius.  Palinkėjimų knygos, albumai, taupyklės “Medaus mėnesiui”, “Kelionei aplink pasaulį”, “Nuosavam būstui”, dėžutės žiedams, dekoruotos pakabos vestuvių rūbams, pastatomi jaunavedžių vadai, inicialai ir kita vestuvių šventės atributika.
Jaunavedžiai, norite atsidėkoti savo tėveliams už tai, kad esate, už rūpestį ir atsidavimą? Turime Jums gražią dovanos idėją – dvigubą dekoruotą rėmelį, kurį papuoš Jūsų vestuvių nuotrauka ir vestuvių datos kalendoriaus lapelis. Gražu, nuoširdu ir prasminga…
Esate pakviesti į vestuves? Siulome Jums padovanoti jaunavedžiams prasmingą dovaną. Tokią, kuri jiems primins šią nuostabią šventę. Dekoruotos dėžutės su jaunavedžių inicialais, rėmeliai vestuvių nuotraukai ar vestuvių datos kalendoriaus lapeliui, originalios idėjos piniginei dovanai dovanoti.
Delanature rankų darbo dovanos Vestuvių šventę įprasminantys simboliai.
 
©Kopijuoti Draudžiama 2022 | www.delanature.lt