Liofilizuotos Avietės ir Gervuogės 15g

Prekės kodas: AGL-15
2,50 €
Discount

Liofilizuotose avietėse ir gervuogėse nėra pridėtinio cukraus, jos yra 100 % natūralios. Todėl liofilizuotas avietes ir gervuoges galime vadinti ypač sveiku užkandžiu! Liofilizuotų aviečių ir gervuogių purumas bei traškumas suteiks ypatingą skonį bet kokiam patiekalui. Liofilizuotomis avietėmis ir gervuogėmis gardinkite salotas, žaliuosius kokteilius-glotnučius, jogurtą, košes, desertus, gėrimus ir kitus patiekalus.

Liofilizuotos (džiovintos šaltyje) Avietės ir Gervuogės - nepakeičiamas sveikas užkandis tinkantis sportuojantiems, sveikos gyvensenos sekėjams, vegetarams, veganams, diabetikams, nėščiosioms ir visiems galvojantiems ką deda į savo burnas.
Avietės pačios aromatingiausios uogos, o gervuogės - gurmaniškos, suderinančios švelnų saldumą ir kartumą. Aviečių ir gervuogių skonis ypač paryškėja išdžiovinus jas šaltyje. Speciali džiovinimo vakuume šalčiu technologija iš aviečių ir gervuogių uogų pašalina tik vandenį ir išsaugo visas naudingąsias savybes: antioksidantus, mineralus ir vitaminus.

Energinė ir maistinė vertė 100g: 317 kcal/1327 kJ, riebalų 3,85 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandenių 44,8 g, iš kurių cukrų 39,25 g, skaidulinės medžiagos 16,6 g, baltymai 8,05 g, druska <0,01 g.

Sudedamosios dalys: avietės 50 %, gervuogės 50 %.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Pagaminta Lietuvoje.

Išvalyti viską